V Moskvě se 2. srpna slavil Den výsadkářů – svátek těch, kteří sloužili v armádě nebo bojovali právě v řadách vojenských parašutistů. Obvykle se v tento den v médiích objevují trapné fotky vojáků, kteří se koupou ve fontánách, popíjejí vodku v parcích a perou se. Tentokrát to však proběhlo v klidu. Některá média proto letošní slavnosti označila za „nejklidnější Den výsadkářů za poslední roky“.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









