V Moskvě se 2. srpna slavil Den výsadkářů – svátek těch, kteří sloužili v armádě nebo bojovali právě v řadách vojenských parašutistů. Obvykle se v tento den v médiích objevují trapné fotky vojáků, kteří se koupou ve fontánách, popíjejí vodku v parcích a perou se. Tentokrát to však proběhlo v klidu. Některá média proto letošní slavnosti označila za „nejklidnější Den výsadkářů za poslední roky“.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se