Po více než třech týdnech tápání a nových podezření Německo přichází s novými informacemi při hledání původu nákazy střevní bakterií. Vůbec poprvé od propuknutí infekce byla v jedné vyhozené okurce zjištěna přítomnost E. coli.
Vyšetřovatelé kvůli možným stopám týdny prohledávali vše, co by mohlo spojovat infikované pacienty. Do rukou se jim tak kromě obsahu ledniček dostala i popelnice jedné rodiny z Magdeburgu. A právě v ní objevili okurku nakaženou bakterií EHEC.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













