DEN STÝ SEDMÝ, 13. června.

Před týdnem jsem volal kamarádce, která ale neměla na rozhovor čas – spěchala do vojenské nemocnice, kam přivezli jejího zraněného bratra. Z fronty. 

Dnes jeden můj dobrý známý, který před válkou dělal redaktora internetových stránek ukrajinského levicového hnutí, dal na svou stránku vlastní fotografii na nemocničním lůžku. S humorem píše: „Trochu jsem si odpočinul od války, dostal jsem nakládačku.“ Ale na fotce moc vesele nevypadal. Mimochodem, znám tuhle vojenskou statečnost – na všechna zranění se reaguje vtipkováním.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se