Den po více než třicetitisícové demonstraci v Bratislavě, která požadovala odchod policejního prezidenta Tibora Gašpara, oznámil demisi slovenský ministr vnitra Tomáš Drucker. Oficiálně uvedl, že ve funkci končí po třech týdnech právě kvůli Gašparovi, jehož odvolání nepovažuje za správné.
Drucker uvedl, že nechce dále polarizovat společnost, protože si myslí, že není správné Gašpara z postu policejního prezidenta odvolat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












