Den po více než třicetitisícové demonstraci v Bratislavě, která požadovala odchod policejního prezidenta Tibora Gašpara, oznámil demisi slovenský ministr vnitra Tomáš Drucker. Oficiálně uvedl, že ve funkci končí po třech týdnech právě kvůli Gašparovi, jehož odvolání nepovažuje za správné.

Drucker uvedl, že nechce dále polarizovat společnost, protože si myslí, že není správné Gašpara z postu policejního prezidenta odvolat.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se