Do tmy ponořený Pchjongjang se pomalu probouzí do nového dne. Kromě pohledu na Věž Čučche, jejíž červený plamen na samém vrcholu jako jedno z mála míst v celém městě jasně září do noci, zachycuje dopravní ruch na hlavních ulicích i Severokorejce v bowlingovém centru.

Nechybějí tradiční korejské večeře, tentokrát v Kesongu, ani záběry z továrny, kde se stáčí minerální vody značky Kangso.

Cestovní agentura Koryo Tours na 90vteřinovém časosběrném videu zachycuje život v Severní Koreji. Jednotlivé záběry její průvodci pořídili během výprav v srpnu a září. A vše podkresluje hudba z alba Píseň žen, informuje.

Koryo Tours na svém profilu na YouTube má více než čtyři desítky videí. Mezi nimi jsou několikaminutové záběry z jedné vyučovací hodiny korejštiny, z pikniku v parku, ze zákulisí nacvičování vystoupení na masových uměleckých představeních Arirang i z pchjongjangských ulic, které ovládají dopravní policistky.

Podívejte se, jak plyne čas v KLDR:

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist