Egyptský ministr vnitra Muhammad Ibráhím ve čtvrtek přežil pumový útok na konvoj poblíž jeho domu v Káhiře. Výbuch zabil řidiče automobilu, který útočníci k provedení atentátu použili, informovala agentura Reuters s odvoláním na bezpečnostní zdroj.

Podle agentury DPA útok nepřežil jeden policista. Informace egyptských médií, že policie zabila dva atentátníky, ministerstvo vnitra popřelo. Zraněno bylo 73 lidí, informovalo podle DPA egyptské ministerstvo vnitra.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se