Členové Íránské revoluční gardy údajně sestřelili špionážní letadlo Spojených států. Stroj byl na území vyslán, aby přinesl nové informace o podzemních uložištích uranu Íránu.
Jak ve středu oznámil právník Alí Aghazadeh Dafsarí, bezpilotní letoun jednotky sestřelili nad zařízením Fordo nedaleko svatého města Qom. O incidentu informovalal také státní televizní stanice. Kdy ale k sestřelení došlo, neuvedla.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











