Členové Íránské revoluční gardy údajně sestřelili špionážní letadlo Spojených států. Stroj byl na území vyslán, aby přinesl nové informace o podzemních uložištích uranu Íránu.

Jak ve středu oznámil právník Alí Aghazadeh Dafsarí, bezpilotní letoun jednotky sestřelili nad zařízením Fordo nedaleko svatého města Qom. O incidentu informovalal také státní televizní stanice. Kdy ale k sestřelení došlo, neuvedla.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se