Al-Káida na Arabském poloostrově AQAP nehodlá smrt svého vůdce ignorovat. Její jemenský šéf Násir Vahajší umístil na web poselství, kde hrozí tvrdou pěstí džihádu. Zprávu zveřejnilo americké centrum sledování islamistických serverů SITE.

"Američané zabili šajcha...nechť ale vědí, že uhlíky džihádu žhnou nyní více, než za jeho života. Nemyslete si, že tím je celá záležitost u konce...to, co přijde, bude ještě horší; co vás čeká, bude ještě intenzivnější a ničivější," slibuje Vahajší a dodává: "Bude vás to strašně mrzet a bude se vám stýskat po dnech šajcha." 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se