Italský premiér Silvio Berlusconi oslaví za čtrnáct dnů 74. narozeniny, přesto na něj podle jeho slov mladé ženy „stojí ve frontě“. Nevidí na tom nic zvláštního, protože je bohatý, což je podle jeho názoru pro ženy zásadní kritérium při výběru partnera.

„Ženy stojí ve frontě na svatbu se mnou, protože jsem milý chlap, jsem v balíku a vím, jak se k ženám chovat,“ vysvětlil tajemství svého úspěchu na setkání s mládežnickou organizací své politické strany Lid svobody.

Starší muži jsou podle jeho názoru pro ženy atraktivní z prostého důvodu: „Je starý. Zemře a já budu dědit,“ přednesl premiér svůj vhled do ženské hlavy. Zavzpomínal také na nedávný televizní rozhovor, ve kterém „jsem řekl jedné dívce, aby si našla bohatého přítele. Není to nerealistický návrh,“ obhajoval své kontroverzní vystoupení.

Berlusconi v posledních měsících ztratil na popularitě mimo jiné kvůli sexuálním skandálům, měl mít poměr s několika mladými ženami včetně prostitutky. Jeho žena Veronica Lario od něj odešla a požádala o rozvod.

Podle agentury AP ministerský předseda sice přiznal, že „není žádný svatoušek“, odmítá však tvrzení, že by za sex platil.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist