Dvacátý čtvrtý únor 2022, zhruba čtyři hodiny ráno kyjevského času. Na ukrajinská města dopadají první rakety. Ruský diktátor před rokem spustil největší válku na evropském kontinentu od roku 1945. V čem se Vladimir Putin přepočítal? Jak jsme se (ne)dokázali s nečekanou situací popasovat? A hlavně: co čekat dál – jak bude vypadat mír, nová Evropa a svět? Pokusíme se nejen na to odpovědět v debatě s předplatiteli Hospodářských novin. Přijďte k nám ve středu 22. února 2023 v 17 hodin.

Expert HN na Rusko a Ukrajinu Ondřej Soukup rozebere aktuální situaci na frontě a ve společnosti, hlavní analytik Martin Ehl se zaměří mimo jiné na vojenskou pomoc a taktiku a Daniel Anýž přidá pohled dalšího silného aktéra – Spojených států amerických. Náš host, reportér Martin Novák z Aktuálně.cz, byl na Ukrajině v době války třikrát a přinese tak cenná svědectví přímo z místa konfliktu.

Prvních 40 zaregistrovaných předplatitelů HN prostřednictvím formuláře (viz níže) se může debaty účastnit osobně přímo v redakci v pražském Karlíně. Pro ostatní předplatitele bude video z debaty k dispozici na webu HN.cz.   

Ptát se budete moci nejen během debaty, ale neformálně po jejím skončení i u skleničky vína.

Těšit se můžete zároveň na prohlídku newsroomu, kde pro vás denně připravujeme aktuální zpravodajství, analýzy, komentáře a rozhovory.

Zbývá vám ještě 30 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Zajímají vás další kvalitní články z Hospodářských novin? Výběr těch nejúspěšnějších posíláme každý všední den večer v našem newsletteru 7 v SEDM, který si můžete zdarma přihlásit.