Válka na Ukrajině, energetická krize, raketový růst cen a déjà vu migrační krize jako v roce 2015? Česko má za sebou čtyři měsíce v čele Evropské unie. Šlo udělat víc? V čem jsme zazářili, kde naopak? Co se (ne)dá ještě zvládnout? Má smysl zavádět euro? A proč jsou Češi takoví mrzouti?

Srdečně vás, vážení předplatitelé, zveme ve středu 2. listopadu od 17 hodin na debatu BackStage HN. Tentokrát s „Řediteli Evropy“ – expertem na EU Ondřejem Houskou a zpravodajkou Hospodářských novin v Bruselu Kateřinou Šafaříkovou.

Prvních 30 zaregistrovaných předplatitelů HN prostřednictvím formuláře (viz níže) se debaty může účastnit osobně přímo v redakci v pražském Karlíně. Pro ostatní předplatitele bude video z debaty k dispozici na webu HN.cz

Oba jsou autory úspěšného newsletteru HN Ředitelé Evropy, který má i nominaci mezi inspirativními projekty na cenu Křišťálová lupa 2022. Neotřele informují o zásadních věcech v době předsednictví Radě EU i o zákulisí. A také přinášejí exkluzivní rozhovory s klíčovými aktéry dění v unii – ať už to byl francouzský prezident Emmanuel Macron, nebo vrchní český vyjednávač Jaroslav Zajíček

Více informací na našem webu a v newsletteru Ředitelé Evropy, k jehož odebírání se můžete přihlásit zde.

Těšit se můžete zároveň na prohlídku newsroomu, kde pro vás denně připravujeme aktuální zpravodajství, analýzy, komentáře a rozhovory. A také na afterparty v něm. 

V předchozích debatách s vámi, našimi předplatiteli, jsme se věnovali Ukrajině a Rusku s Ondřejem Soukupem a Martinem Ehlem nebo počátku vládnutí kabinetu Petra Fialy s Petrem Honzejkem a Janou Klímovou. 

Zbývá vám ještě 10 % článku
Předplatné za 40 Kč na 4 týdny
  • První měsíc za 40 Kč, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se