Den stý dvacátý první, 24. června.

Na ukrajinském internetu lze nalézt nový fenomén, který se sice objevil teprve nedávno, ale okamžitě nabyl velké popularity – nahrávky telefonické komunikace ruských vojáků a důstojníků zachycené našimi zpravodajci. Ti zpracovávají terabajty získaných informací a pravidelně představují veřejnosti nejvýmluvnější příklady. Neuplyne týden, aby se neobjevila další várka hovorů těchto vojáků a důstojníků, které vykreslují jejich nálady, naděje a obavy.

Určujícím prvkem tohoto fenoménu je na jednu stranu omezená schopnost vyjadřování a na druhou stranu osobitá expresivita. A taková hojnost neslušných výrazů a slangových slov, že rozhodně ne každý hned pochopí, o co jde – k porozumění je zapotřebí ovládat jak ruské nadávky, tak žargon.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.