Zhruba před šesti lety si tehdy třicetiletý právník Francois-Dominique W. zašel na koncert do Bataclanu. Nechtěl si nechat ujít kapelu Eagles of Death Metal. „Byla to jedna z mých oblíbených skupin,“ řekl později. Nikdo tehdy netušil, že koncertní sál v Paříži se stane dějištěm brutálního útoku islamistů. Francois-Dominique je jedním z přeživších, kterým se podařilo uniknout teroristům. „Od té doby jsem tu skupinu už nikdy neposlouchal,“ dodal pro francouzský list Le Figaro.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se