Když Donald Trump před čtyřmi lety zvítězil v prezidentských volbách, zhruba čtvrtina voličů nepřišla hlasovat do volebních místností, ale poslala svůj hlas poštou. Šlo asi o 33 milionů Američanů. Letos byl jejich počet mnohem vyšší, především kvůli obavám lidí z nákazy novým koronavirem v přeplněné volební místnosti – 100 milionů Američanů svůj hlas odeslalo poštou nebo odevzdalo předem osobně. A právě to je důvod, proč zatím není jasné, kdo bude příštím americkým prezidentem – lidé ve sčítacích místnostech se v několika zbylých státech stále "prokousávají" touto masou hlasů. Sčítání hlasovacích lístků zaslaných poštou je navíc výrazně složitější, než tomu je u těch běžných. I kvůli neochotě republikánů celý proces usnadnit.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.