Zimbabwský ministr turismu se chtěl pořádně blýsknout. Jeho země zrovna hostí se Zambií setkání Světová organizace cestovního ruchu, právě na něm proto představil plán na postavení zábavního parku v blízkosti Viktoriiných vodopádů. Ten má být podle jeho slov jako "Disneyland v Africe".

"Vyhradili jsme 1200 hektarů blízko letiště Viktoriiny vodopády, abychom postavili hotely a kongresová centra," řekl ministr Walter Mzembi místní tiskové kanceláři New Ziana. Park by měl zahrnovat také obchody, výstavní prostory a zábavní zařízení včetně kasin, píše server International Business Times

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se