Íránští diplomaté se po další neshodě s USA snaží najít spojence na mezinárodní scéně. Zdá se, že za jednoho z adeptů považují Rusko.
Podle deníku The Moscow Times Íránci požádali Rusy, aby s nimi spolupracovali při výrobě dalších jaderných reaktorů pro atomovou elektrárnu v Búšehru.
Na výstavbě elektrárny, která byla dokončena letos v září, už se přitom Rusové s Íránci v minulosti podíleli.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










