Vytrvalé deště komplikují život lidem amerického města New York. Voda zaplavila ulice, stanice metra i dálnice. Během čtyřiadvaceti hodin přívalových dešťů se v neděli některá města proměnila v jednu velkou řeku.

V obvodě Staten Island voda na některých ulicích dosahovala místním obyvatelům až k pasu. Zatopená auta zůstala stát přímo na silnicích a jejich majitelé museli v cestě pokračovat pěšky. Hasiči i dobrovolníci se takřka nonstop snaží odstranit následky vydatných dešťů.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se