Velkorysý program na podporu populární hudby s rozpočtem 62 milionů eur představila v půli března maďarská vláda. Peníze by v následujících pěti letech měly jít do rozvoje výuky a hledání nových talentů, na granty pro nové projekty, do marketingu a budování struktury nahrávacích studií a hudebních klubů, kterých v Maďarsku není zas tak velká síť. Až potud to na papíře vypadá neskutečně lákavě a záviděníhodně.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se