S oblibou o sobě Larry King říkal, že je mimořádně zvídavý a že miluje příběhy. To z něj prý dělalo tak úspěšného moderátora a tazatele. A potvrdil to i na svém vlastním příběhu: v 80. letech, když už se stal díky pořadu CNN Larry King's Live slavným, říkal, jak se v dětství znal s legendárním basebalistou Sandym Koufaxem a jak spolu vyrůstali v Brooklynu. Dlouho mu to procházelo, až v roce 1992 Koufax ve Washingtonu Post prohlásil, že to je nesmysl, že Kinga poznal až v dospělosti.

Proč jste si vymýšlel, zeptali se novináři Kinga. "Jsem zábavný vypravěč. Tím říkám, co jsem. Ale kdo opravdu jsem? To je otázka, kterou jsem si nikdy nepoložil," odpověděl. "A co třeba Larry Zeiger? Kdo byl on?" pokračoval reportér v narážce na původní židovské jméno, které si King změnil, aby měl lepší šanci prosadit se v médiích a v showbyznysu. "To byl kluk s akné a nadváhou, židovský prcek, kterému umřel táta, který žil z dávek a kterého trochu zkazila jeho máma. A pak, někdy kolem pětadvacátin, se z něj najednou stal Larry King."

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.