Většina amerických ekonomů očekává nástup recese v průběhu následujících dvou let. Vyplývá to z pondělního průzkumu Národního sdružení podnikových ekonomů (NABE). Anketa probíhala během tlaku prezidenta Trumpa na americkou centrální banku (Fed), aby sáhla ke snížení úrokových sazeb. Zároveň ale už nezahrnula období, kdy banka skutečně snížila poprvé od krize úrokové sazby.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










