Většina amerických ekonomů očekává nástup recese v průběhu následujících dvou let. Vyplývá to z pondělního průzkumu Národního sdružení podnikových ekonomů (NABE). Anketa probíhala během tlaku prezidenta Trumpa na americkou centrální banku (Fed), aby sáhla ke snížení úrokových sazeb. Zároveň ale už nezahrnula období, kdy banka skutečně snížila poprvé od krize úrokové sazby.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se