Známá česká diplomatka pracovala od roku 2011 až do letošního léta jako velvyslankyně Evropské unie v Iráku. Vystudovaná arabistka v rozhovoru popisuje, díky čemu se podařilo udržet více než tři miliony iráckých uprchlíků v táborech v samotném Iráku.
Právě jste se vrátila skoro po pěti letech z Bagdádu. Co vám z něj bude nejvíc chybět?
Ta práce. Mě to strašně bavilo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








