Hráči populární on-line počítačové hry World of Warcraft se v neděli stali svědky virtuálního masakru. Když tisíce z nich v neděli usedly k počítačům, byly svědkem toho, jak jejich postavy ve hře nepochopitelně umírají. Mohl za to útok hackerů, kteří využili slabinu v zabezpečení hry.
Virtuální mrtvoly podle něj pokryly ulice měst vymyšleného světa Azeroth, kde se hra odehrává. Záznamy útoku se objevily na serveru pro sdílení videa YouTube. Společnost Blizzard, která ji provozuje, již chybu opravila.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












