Jen několik dní poté, co italský premiér Mario Monti oznámil, že hrozbě bankrotu čelí Sicílie, informují italská média o dalších deseti městech, kterým by brzy mohly dojít peníze.

Na černé listině figurují nejen Neapol, Reggio Calabria a další jihoitalská města sužovaná korupcí, špatným hospodařením a nesprávným nakládáním s penězi z evropských fondů, ale dokonce i několik měst na severu země. Mezi nimi například Milán nebo Turín.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se