Jen několik dní poté, co italský premiér Mario Monti oznámil, že hrozbě bankrotu čelí Sicílie, informují italská média o dalších deseti městech, kterým by brzy mohly dojít peníze.
Na černé listině figurují nejen Neapol, Reggio Calabria a další jihoitalská města sužovaná korupcí, špatným hospodařením a nesprávným nakládáním s penězi z evropských fondů, ale dokonce i několik měst na severu země. Mezi nimi například Milán nebo Turín.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











