Nejmenovaný 65-letý úředník ze severoněmeckého Mendenu přichystal svým kolegům svérázné rozloučení před svým odchodem do důchodu.

V hromadném e-mailu pro 500 lidí vzkázal, že za 14 let trvání jeho úvazku vůbec nepracoval. "Od roku 1998 jsem chodil do práce jen jako. Dobře jsem se tak připravil na důchod – adieu," stálo ve zprávě, která se dostala do redakce novin Westfalen-Post.

E-mail odeslal muž den poté, co odešel do důchodu, kam byl poslán kvůli rozpočtovým škrtům. Nezapomněl v něm zmínit, že za dobu nicnedělání si přišel na 745 tisíc eur.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se