Nejmenovaný 65-letý úředník ze severoněmeckého Mendenu přichystal svým kolegům svérázné rozloučení před svým odchodem do důchodu.
V hromadném e-mailu pro 500 lidí vzkázal, že za 14 let trvání jeho úvazku vůbec nepracoval. "Od roku 1998 jsem chodil do práce jen jako. Dobře jsem se tak připravil na důchod – adieu," stálo ve zprávě, která se dostala do redakce novin Westfalen-Post.
E-mail odeslal muž den poté, co odešel do důchodu, kam byl poslán kvůli rozpočtovým škrtům. Nezapomněl v něm zmínit, že za dobu nicnedělání si přišel na 745 tisíc eur.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











