Radnice hlavního města Estonska uspořádala průzkum veřejného mínění s cílem zjistit, zda by lidé odložili své vozy, pokud by mohli jezdit městskou dopravou zadarmo.
Za jednoduchou otázku: Podporujete přechod k bezplatné veřejné dopravě od roku 2013 napříč Tallinnem? ale zaplatila přes čtvrt milionu eur.
Většina místních obyvatel nicméně rozhodla, že autobusovou a tramvajovou dopravu zadarmo využívat chce, píše lotyšská agentura LETA.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












