Radnice hlavního města Estonska uspořádala průzkum veřejného mínění s cílem zjistit, zda by lidé odložili své vozy, pokud by mohli jezdit městskou dopravou zadarmo.

Za jednoduchou otázku: Podporujete přechod k bezplatné veřejné dopravě od roku 2013 napříč Tallinnem? ale zaplatila přes čtvrt milionu eur.

Většina místních obyvatel nicméně rozhodla, že autobusovou a tramvajovou dopravu zadarmo využívat chce, píše lotyšská agentura LETA.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se