Bývalého argentinského diktátora Reynalda Bignoneho poslal soud na 15 let do vězení za zločiny proti lidskosti.
Informovala o tom Česká televize. Jedná se o třetí trest, který dostal za vraždění odpůrců vojenské junty v 70. letech minulého století.
Již dříve ho odsoudili k 25 letům ve vězení, letos v dubnu i k doživotí. Spolu s ním si trest odpykají dva vojenští velitelé.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











