Bývalého argentinského diktátora Reynalda Bignoneho poslal soud na 15 let do vězení za zločiny proti lidskosti.

Informovala o tom Česká televize. Jedná se o třetí trest, který dostal za vraždění odpůrců vojenské junty v 70. letech minulého století.

Již dříve ho odsoudili k 25 letům ve vězení, letos v dubnu i k doživotí. Spolu s ním si trest odpykají dva vojenští velitelé.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se