Demonstranty, kteří od října "okupují" po newyorské Wall Street také ulice dalších amerických měst, podporuje 35 procent amerických milionářů. Vychází to z nově zveřejněné ankety mezi těmi, jejichž investice přesahují milion dolarů.
Agentura Spectrum Group do dotazníku zahrnula 843 investorů a výsledek je podobný poslednímu průzkumu mezi Američany. Tehdy protestům vyjádřilo podporu 37 procent lidí.
"Demonstranti dělají dobrou a rozumnou věc," říká v anketě nyní 35 procent milionářů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













